Більше новин

Квартири від забудовників

Рішення купити квартиру від забудовника має бути зваженим і продуманим, щоб уникнути подальших нюансів, наприклад, повної зупинки будівництва. Процес зведення нового житлового комплексу триває близько 3-х років, що вимагає колосальних фінансових вкладень. Тому забудовники часто вибирають формат покупки первинного житла, за яким потенційний покупець інвестує гроші в незавершений ЖК, а пізніше купує права на нерухоме майно.

Будівельна компанія, незважаючи на досвід і велику кількість завершених проектів, не завжди може передбачити подальший процес розвитку подій. Квартира в новобудові при цьому може мати різну ціну в залежності від стадії будівництва (котлован або зданий в експлуатацію ЖК).

На якому етапі будівництва краще купувати квартиру?

Кваліфіковані ріелтори радять купувати квартиру на стадії закладання котловану тільки в тому випадку, якщо покупець має обмежений бюджет, але готовий чекати кілька років. Важливу роль відіграє ще й той факт, що вартість квартири на стадії котловану і в уже зданому будинку становить приблизно 30-35% від повної ціни.

Оптимальний варіант для інших категорій потенційних інвесторів - купувати квартиру в готовому житловому комплексі. Так можна мінімізувати всі фінансові ризики, переконатися в якості використаних матеріалів та технологій. Що не менш важливо, в такому житловому об'єкті можна відразу ж приступити до початку ремонтних робіт і за кілька місяців переїхати в нову квартиру з родиною або почати здавати її в довгострокову або подобову оренду.

Чому варто купити квартиру на стадії котловану?

Головна перевага - найнижча ціна на первинну нерухомість на локальному ринку. При цьому інвестор має можливість вибрати такі важливі параметри свого нового житла:

Купити хорошу квартиру від забудовника з ідеальним набором параметрів на фінальних стадіях будівництва набагато складніше, оскільки залишаються окремі види.

Чому не варто купувати квартиру на стадії котловану?

Найстрашніший сон потенційних покупців, особливо тих, хто купує житло для проживання разом з сім'єю - зірвані терміни введення ЖК в експлуатацію. Що ще важливо, якщо будівництво зовсім заморозять, гроші інвестору буде повернути вкрай складно або доведеться довго чекати. Мінімізувати ризики в такій ситуації можна, якщо оформити правильний договір. Тому варто обзавестися допомогою кваліфікованого юриста.

Також важливо вибирати перевірених і досвідчених забудовників, які набагато краще справляються з кризовими ситуаціями. Інформацію про будівельні компанії варто шукати на офіційних сайтах, а відгуки - на спеціалізованих форумах.Замовити дзвінок